T. 28651515

Datordiagnostika

Atrast problēmu automašīnā viemēr ir bijis grūti. Piemēram, divdesmit gadus atpakaļ populāra bija inžektormotoru diagnostika izklausot tos, apskatot, kā rī izjaucot sarežģītos mezglus un agregātus, diemžēl, ne vienmēr tas deva rezultātus. Protams, tika veikti dažādu darbu parametru aprēķini, kas bija ļoti darbietilpīgs process un aizņēma ļoti daudz laika.
Mūsdienās palīgā speciālistiem ir nākusi auto kompjūterdiagnostika- kas sniedz vispatiesākās ziņas par iekšējo- slēpto automašīnas agregātu problēmām. Automašīnas ar katru gadu paliek aizvien sarežģītākas- gan dizaina ziņā gan arī iekšējo agregātu un detaļu ziņā- vienalga vai tā būtu piekare, elektronika vai ātrumkārba. Un sakarā ar šo atrast problēmu mūsdienu automašīnā kļūst aizvien sarežģītāk, dažkārt pat sarežģītāk, kā novērst šo kļūmi, iepēja kļūdīties diagnosticējot problēmu ir ļoti augsta. Tādēļ kompjuterdiagnostiku būtu jāveic ne retāk kā reizi pus gadā. Tas ļauj jau pirms problēmas rašanās brīža uzzināt par tās iespējamību un laikus nomainīt bojāto detaļu, kas izslēgs globālākas problēmas un ieekonomēs Jūsu naudu. Tādēļ rekomendējam neslinkot un dažas reizes gadā skanēt savu auto, lai laikus noteiktu kļūdas tās darbībā. Tas nav nemaz dārgi, toties Jūs busiet mierīgi, ka auto ir pilnīgā kārtībā un Jūs nekad nepievils.

Mūsu serviss lai atklātu kļūdu un problēmu izmanto diagnostikas aparātu, kas darbojas uz datora bāzes, kas dod iespēju pilnībā testēt visas elektrosistēmas un jebkuras sarežģītības automašīnas mezglus.
Mūsu profesionālā skanera diagnostikas iespējas maksimāli atbilst mūsdienu prasībām un ar atjaunošanas palīdzību pie dīleriem programma tiek pastāvīgi atjaunota.

Vadošās funkcijas ko izpilda Datordiagnostika:

- Kļūdu meklēšana un to pilnā atšifrēšana

- Aktuālo kļudu dzēšana no vadības bloka

Kādas sistēmas spēj nolasīt mūsu Diagnostikas ierīce:

Automatiskā pārnesumkārba

Ritošās daļa

ABS sistēma

Kruīzkontrole

Atgāzes sistēma

Komforta sistēmas vadības bloki

SRS

Galvenais vadības bloks

Un citas sistēmas (atkarībā no automašīnas Markas)